13:58 / E enjte, 28 Korrik 2016

​ Ky fakt pothuajse e zyrtarizon Pogbën te United (Foto)

​  Ky fakt pothuajse e zyrtarizon Pogbën te United (Foto)

Kompania e famshme e makinave luksoze, "Chevrolet" e ka afruar nënshkrimin e Pogbas me Manchester United. 

Sponzori i skuadrës së madhe angleze sot ka filluar ta ndjekë në Instagram yllin francez. 

"Chevrolet" i ndjekë vetëm futbollistët e Manchester United dhe ky veprim i kompanisë është një shenjë e fuqishme se Pogba do të jetë shpejt "i kuq"./Indeksonline/

Lexo të tjera