22:37 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Liverpooli ndanë pikët me Sevillan (Video)

Liverpooli ndanë pikët me Sevillan (Video)

Skuadra e Liverpoolit ka ndarë pikët me ekipin e Sevillas, pas barazimit 2 me 2 në “Anfield”, shkruan IndeksOnline.

Ndeshja e parë në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve mes klubit anglez dhe spanjoll, u mbyll me barazim.

Dy golat për Liverpoolin i shënuan: Firminho dhe Salah. Kurse për mysafirët spanjoll: Yedder dhe Correa.

Liverpooli dhe Sevilla arkëtojnë nga një pikë dhe gjenden në pozitat dy dhe tre në grupin E, ndërsa me tre pikë kryeson Sparta e Moskës./IndeksOnline/


Joaquin Correa Goal HD - Liverpool 2-2 Sevilla... by sharleenguglielmo


2-1 Mohamed Salah Goal Liverpool FC 22-1... by footballtvvideos

Temat:
Lexo të tjera