20:16 / E enjte, 17 Gusht 2017

Lojtari i Arsenalit gjendet në Spanjë, së shpejti zyrtarizmi (Foto)

Lojtari i Arsenalit gjendet në Spanjë, së shpejti zyrtarizmi (Foto)

Futbollisti i Arsenalit, Gabriel Paulista gjendet në Spanjë. Mbrojtësi brazilian pritet që së shpejti ta zyrtarizoj largimin nga “Topçinjtë”, transmeton IndeksOnline.

26-vjeçari sot është parë në aeroportin e Valencias, dhe pritet që së shpejti të nënshkruaj kontratë më këta të fundit.

Spanjollët do të paguajnë 12 milionë funta për shërbimet e ish-mbrojtësit të Villarrealit./IndeksOnline/ 


Temat:
Lexo të tjera