20:23 / E shtune, 12 Gusht 2017

Manchester City e fillon mbarë sezonin e ri

Manchester City e fillon mbarë sezonin e ri

Manchester City e ks nisur me fitore sezonin e ri në Premierligë, shkruan indeksonline.

Skuadra e Guardiolas mposhti Brightonin me rezultat 2-0.

Golat në këtë ndeshje i shënuan Aguero dhe një autogol i Dunk. /IndeksOnline/Lexo të tjera