22:35 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Manchester City e nisë me fitore (Video)

Manchester City e nisë me fitore (Video)

Skuadra e Manchester Cityt e ka nisur me fitore aventurën e re në Ligën e Kampionëve.

Klubi nga Anglia mposhti si mysafirë ekipin nga Holanda, Feyenoord me rezultat të thellë 4 me 0.

Golat për ekipin e Pep Guardiolës i shënuan: Stones (2), Aguero dhe Jesues.

Me këtë fitore Citizën kryeson tabelën e grupit F me tri pikë, aq sa ka edhe Shakhtari që befasoi Napolin./IndeksOnline/


Feyenoord 0 - 3 Manchester City 13/09/2017... by FootballHG


Feyenoord 0 - 1 Manchester City 13/09/2017 John... by FootballHG


Feyenoord 0 - 2 Manchester City 13/09/2017... by FootballHG

Temat:
Lexo të tjera