18:48 / E diel, 13 Gusht 2017

Manchester United e nis me fitore, "shpërthen" Lukaku (Video)

Manchester United e nis me fitore, "shpërthen" Lukaku (Video)

Skuadra e Manchester Unitedit e ka nisur me fitore sezonin e ri të Premier Ligës, shkruan IndeksOnline. 

Në xhiron e parë, "Djajtë e Kuq" e mposhtën West Hamin me rezultat 4 me 0 në "Old Trafford". 

Dy golat e parë për ekipin e Jose Mourinhos i shënoi, Romelu Lukaku, kurse dy të fundit në ndeshje dhe për Unitedin i realizuan: Pogba dhe Martial.

Me këtë fitore Unitedi ngritët në pozitën e parë më 3 pikë, kurse West Hami në të 20-ën./IndeksOnline/ 

 

Temat:
Lexo të tjera