23:06 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Messi e kualifikon Barcelonën në raundin tjetër (Video)

Messi e kualifikon Barcelonën në raundin tjetër (Video)

Barcelona ka mposhtur 3 me 1 Athletic Bilbaon, rezultat ky që i ka mjaftuar skuadrës katalonase për tu kualifikuar në raundin tjetër.

Golat për Barcën i shënuan, Suarez, Neymar dhe Messi. Ndërsa golin e vetëm për Bilbaon e realizoi Enric Saborit.

Në ndeshjen e parë, Athletic Bilbao kishte mposhtur Barcelonën me rezultat 2-1. /IndeksOnline/

Lexo të tjera