14:45 / E hënë, 17 Korrik 2017

Messi për herë të parë nën urdhrat e trajnerit të ri (Foto)

Messi për herë të parë nën urdhrat e trajnerit të ri (Foto)

Messi është rikthyer në stërvitje me Barcelonën pas pushimeve që kishte pas dasmës së madhe që organizoi.

Ylli argjentinas për herë të parë u stërvit nga trajneri i ri i Barcelonës, Ernesto Valverde, shkruan indeksonline.

Messi është parë në humor të mirë së bashku me dyshen e sulmit, Neymar dhe Suarez.

30-vjeçari pritet të nënshkruaj një kontratë të re me blaugranët, ku do të fitoj rreth 570.000 euro në javë. /IndeksOnline


Lexo të tjera