22:08 / E hënë, 06 Mars 2017

Momenti kur një tifoz tenton t’i sulmoj lojtarët e Chelseat (Foto)

Momenti kur një tifoz tenton t’i sulmoj lojtarët e Chelseat (Foto)

Eden Hazard shënoi golin e parë të ndeshjes duke kaluar Chelsean në epërsi në njërin nga derbit londinez, atë ndaj West Hamit.

Festa e Eden Hazardit pas golit të shënuar ndaj West Hamit mund të mos shkonte si është më së miri. 

Krejt kjo pasi një tifoz i West Hamit i irrituar nga Hazardi u fut në fushë dhe dëshiroi t’i qëroj hesapet me të, përcjell IndeksOnline


Temat:
Lexo të tjera