19:01 / E diel, 13 Gusht 2017

Monaco vazhdon me fitore, Falcao në super-formë (Video)

Monaco vazhdon me fitore, Falcao në super-formë (Video)

Kampioni i Francës, Monaco ka vazhduar me fitore edhe në xhiron e dytë të sezonit të ri në Ligue 1, shkruan IndeksOnline.

Monaco mposhti me lehtësi ekipin e Dijon me rezultat të thellë 4 me 1. Golat në këtë sfidë për ekipin e Jardim, i shënuan: Falcao (3) dhe Jemerson. Të vetmin për vendasit e realizoi Said.

Me këtë fitore Monaco gjendët në pozitën e dytë me gjashtë pikë, kurse Dijoni në të fundit me zero pikë./IndeksOnline/

Temat:
Lexo të tjera