10:47 / E premte, 21 Prill 2017

Monchi konfirmon klubin e tij të ardhshëm

Monchi konfirmon klubin e tij të ardhshëm

"Nëse asgjë nuk shkon gabim, e ardhmja ime është në Romë" ka deklaruar drejtori sportiv i Sevillas.

Monchi sot për sot cilësohet si drejtori më i suksesshëm në botë, i cili me shuma të vogla parash dinë të bëjë mjaft mirë pazar, gjë që e ka dëshmuar tash e disa vite me Sevillan.

Ai ishte cak i shumë skuadrave të njohura evropiane si Real Madrid, PSG, Tottenham, Milan dhe Dortmund. /Indeksonline/

Temat:
Lexo të tjera