17:31 / E enjte, 12 Tetor 2017

Mourinho ka një plan për transferimin e Ivan Rakitic

Mourinho ka një plan për transferimin e Ivan Rakitic

Jose Mourinho thuhet se është i hapur për shkëmbimin e Anthony Martial me yllin e Barcelonës Ivan Rakitiç siç raporton ''The Sun''.

United tani po përballet me probleme në mesfushë nga lëndimet e Paul Pogba dhe Mauouane Fellaini dhe se blerja e Rakitiç do ta forconte mesfushën e djajve të kuq

Barcelona në anën tjetër është e interesuar për një sulmues pas largimit të Neymar në PSG dhe duket se Anthony Martial do të jetë zgjedhja e tyre e parë./IndeksOnline/

Temat:
Lexo të tjera