18:25 / E premte, 21 Prill 2017

Mourinho porosi Rooneyt: Bëhu gati, radhën e ke ti

Mourinho porosi Rooneyt: Bëhu gati, radhën e ke ti

Jose Mourinho e ka porositur Wayne Rooneyn që të bëhet gati për lojë pas lëndimit të Zlatan Ibrahimovic. Mou ka thënë se vendin e Ibrës do ta zë Rooney dhe se duhet të dëshmojë veten.

"I kthyer nga lëndimi, Bailly ka luajtur gjashtë ndeshje, tani e humbëm Rojon. U lëndua edhe Ibra, por e kemi Rooneyn. Është momenti për të, duhet ta shfrytëzojë. Të shohim nëse edhe Mata do të mund të kthehet para fundit të sezonit" ka thënë Mourinho./Indeksonline/

Lexo të tjera