11:50 / E diel, 13 Gusht 2017

Për shkak të Lirisë, Tirana largon pesë futbollistë

Për shkak të Lirisë, Tirana largon pesë futbollistë

Tirana ka barazuar ditën e djeshme ndaj Lirisë së Prizrenit me shifrat 3-3.

Ky rezultat nuk e ka kënaqur trajnerin Ze Maria, i cili ka larguar menjëherë 5 futbollistë.

Ata ishin në provë pasi nuk e kanë bindur me cilësitë e tyre.

Lojtarët e skarcuar nga braziliani janë: D’Angelo, Myrtaj, Valentino, Meta dhe Asare.

Lexo të tjera