16:08 / E premte, 21 Prill 2017

Përsëri akuza, a ishte i manipuluar shorti sot? (Video)

Përsëri akuza, a ishte i manipuluar shorti sot? (Video)

Real Madrid - Atletiko Madrid si edhe Juventus - Monaco do të jenë dyshet që do të përballen për finalen e madhe të UEFA Champion League, por fill pas shortit kanë plasur polemikat për kurdisje të tij.

Ian Rush është duke u kritikuar për mënyrën si tërhoqi çiftin e parë të gjysmë-finales në Ligën e Kampionëve. Nga përsëritja e pamjeve duke sikur ai nuk i përzien më goglat dhe sigurohet të kapë goglën e mesit, nga e cila doli Atletiko Madrid përballë realit.

"AS" raporton se në këtë mënyrë u shmang një finale spanjolle.

Shorti UEFA-s by albeu

Temat:
Lexo të tjera