18:51 / E hënë, 17 Korrik 2017

Prishtina nisë përgatitjet, merr disa dhurata nga babai i vëllezërve Xhaka (Foto)

Prishtina nisë përgatitjet, merr disa dhurata nga babai i vëllezërve Xhaka (Foto)

Skuadra e Prishtinës ka filluar përgatitjet për sezonin e ri, shkruan IndeksOnline.

Klubi kryeqytetas në mungesë të stadiumit, stërvitjet edhe sivjet po i zhvillon në stadiumin e Keku-t në Obiliq.

Por lojtarët dhe stafi u befasuan nga një dhuratë e babait të vëllezërve Xhaka, Ragipi i cili ua sjelli klubit prishtinas disa topa futbolli (Nike)./IndeksOnline/


Lexo të tjera