17:34 / E hënë, 17 Korrik 2017

Shqipëri – Panucci, zyrtarizimi nesër

Shqipëri – Panucci, zyrtarizimi nesër

Siç duket Kombëtarja e Shqipërisë pritet që së shpejti ta zyrtarizoj trajnerin e ri, shkruan IndeksOnline.

Sipas medieve italiane kjo punë është kryer, madje Panucci së bashku me drejtuesit e kombëtares kuqezi janë takuar sot në qytetin e Romës për të rënë dakord me kushtet e kontratës.  

Panucci ka luajtur në shumë skuadra të njohura, si: Chelsea, Milan, Inter, Roma, Monaco e Real Madrid.

Ai pritet të nënshkruaj kontratë nesër dhe të bëhet zëvendësuesi i të larguarit, Gianni De Biasi./IndeksOnline/

Lexo të tjera