12:09 / E premte, 21 Prill 2017

Super përballje në Champions League, këto janë çiftet

Super përballje në Champions League, këto janë çiftet

Në Nyon të Zvicrës është duke u hedhur shorti i katër ekipeve gjysmëfinaliste.

Real Madrid, Juventus, Atletico Madrid dhe Monaco janë katër ekipet të cilat kanë siguruar gjysmëfinalën e Ligës së Kampionëve.

Real Madridi do të ballafaqohet rivalët lokal Atlecio Madrid, ndërsa Juventus do të ndeshet me befasinë e këtij viti Monacon

 /Indeksonline/
Lexo të tjera