19:43 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Tottenham – Dortmund, formacionet zyrtare

Tottenham – Dortmund, formacionet zyrtare

Dy klubet, Tottenham Hotspur dhe Borussia Dortmund kanë bërë zyrtare formacionin për ndeshjen e sotshme. Takimi i cili do të zhvillohet në “Ëembley” nis nga ora 20 e 45, shkruan IndeksOnline.

Tottenham: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Son, Kane.

Dortmund: Bürki, Piszczek, Sokratis (C), Toprak, Toljan, Sahin, Dahoud, Kagawa, Aubameyang, Yarmolenko, Pulisic

Temat:
Lexo të tjera