15:40 / E diel, 13 Gusht 2017

Wenger gati të paguaj klauzolën e futbollistit të Real Madrid

Wenger gati të paguaj klauzolën e futbollistit të Real Madrid

Arsene Wenger është gati të bëjë një çmenduri në ditët e fundit të merkatos së verës, shkruan indeksonline.

Tekniku francez është i gatshëm të paguaj klauzolën prej 72 milionë euro të futbollistit të Real Madrid, Marco Asensios raporton Diario Goal.

Mirëpo vetë futbollisti nuk dëshiron të largohet nga Santiago Bernabeu dhe shumë shpejtë mund të vij te një renovim kontrate. /IndeksOnline/

Lexo të tjera