20:44 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Zbrazet palestra “Minatori”, ndërpritet ndeshja e Ligës Ballkanike (Foto)

Zbrazet palestra “Minatori”, ndërpritet ndeshja e Ligës Ballkanike (Foto)

Është ndërprerë ndeshja e Ligës Ballkanike ndërmjet dy skuadrave kosovare, Trepçës dhe Pejës.

Gjyqtarët pasi që vendosën që të zbrazët tribuna e tifozëve mitrovicas, gjithashtu kanë ndërprerë edhe ndeshjen. /IndeksOnline

Temat:
Lexo të tjera