13:26 / E hënë, 20 Mars 2017

Zyrtare: Ky është orari i El Classicos (Foto)

Zyrtare: Ky është orari i El Classicos (Foto)

Real Madrid dhe Barcelona po zhvillojnë një luftë të ngushtë për titullin kampion në La Liga.

Sot zyrtarisht është vendosur orari kur do të mbahet El Classico e radhës në ligën spanjolle. Real Madrid dhe Barca do të ndeshen më 23 Prill, në ora 20:45.

El Classico këtë sezon mund të jetë vendimtare për fatin e kampionit spanjoll. /IndeksOnline/


Lexo të tjera