18:28 / E martë, 10 Janar 2017

Zyrtare: Largohet Jovetic (Foto)

Zyrtare: Largohet Jovetic (Foto)

Stevan Jovetic është larguar zyrtarisht nga Interi.

Mesfushori malazez është huazuar te skuadra e Sevillas deri në fund të këtij sezoni, por me mundësi blerje, shkruan IndeksOnline.

27-vjeçari qëndroi tek neorazzuret për më shumë se dy vite, dhe bëri 30 paraqitje duke shënuar vetëm 7 gola në të gjitha garat.

Ai më parë kishte luajtur te Partizani, Fiorentina dhe Manchester City./IndeksOnline/


Lexo të tjera