17:08 / E hënë, 17 Korrik 2017

Brendi “Sellma” lanson dy ngjyra të reja dhe verore  (Video)

Brendi “Sellma” lanson dy ngjyra të reja dhe verore  (Video)

Make- up artistja e famshme, Sellma Kasumovic nuk di të ndalet kur bëhet fjalë për krijime të reja artistike.

Pas kërkesave të shumta, brendi “Sellma”, lanson edhe dy ngjyra të reja verore si edicion i limituar.

Dy nuancat, Sellma Lip Matte – Royal dhe Sellma Lip Shane- Queen; sigurisht që do t'iu dalin në ndihmë të gjithë atyre që synojnë dhe ëndërrojnë të shkëlqejnë me paraqitjet e tyre.

Lansimi i tyre bëhet në: Studio Sellma - Rr. Vicianum , Arberi – Dragodan, EBC Cosmetics - Albi Mall – Veternik, www.fafi-ks.com Fafi-ks - Online – Kosove dhe Orchidee Studio – Zvicer.

Vajza nxitoni … me produktet e brendit Sellma do të dukeni përrallore! /Indeksonline/


Temat:
Lexo të tjera