11:28 / E enjte, 16 Shkurt 2017

Mësoni disa këshilla se si duhet ta vishni ngjyrën e zezë (Foto)

Mësoni disa këshilla se si duhet ta vishni ngjyrën e zezë (Foto)

Ngjyra e zezë është gjithmonë elegante, dhe për më tepër asnjëherë nuk del nga moda.

Pavarësisht që ndryshojnë trendet e industria e modës, ngjyra e zezë duket se asnjëherë nuk do të jetë demode.

Por kjo ngjyrë megjithatë nuk është e lehtë për tu veshur, pra duhet të dini se si ta veshni këtë ngjyrë, dhe me çfarë ta kombinoni.

Më poshtë janë disa rregulla të thjeshta e praktike që do të ju ndihmojnë të dukeni si “mbretëreshë” me ngjyrë të zezë.

 

Lexo të tjera