16:56 / E diel, 13 Gusht 2017

Modeli i vathëve me tufëza është tendenca e fundit që nuk del nga moda (Foto)

Modeli i vathëve me tufëza është tendenca e fundit që nuk del nga moda (Foto)

Ose ekspozohuni shumë ose fare mos dilni nga shtëpia…

Blogeret dhe fansat e Instagramit janë të obsesionuar me trendin e vathëve tufa-tufa, por jo vetëm këto femra, të gjithë nga ne jemi të fiksuar. Aksesorët ju theksojnë shumë paraqitjen tuaj të jashtme dhe një palë vathë të tillë të tufëzuar vërtetë mund të krijojnë një efekt madhështor.

Frugality pëlqen shumë vathët e saj të tufëzuar me ngjyrë shampanjë…

Lexo të tjera