10:59 / E premte, 21 Prill 2017

Sandalet ikonike të viteve 90-ta, do jenë trend këtë verë

Sandalet ikonike të viteve 90-ta, do jenë trend këtë verë

Moda është cikël, dhe kohët e fundit po rijetojmë vitet 90, (kujtojmë këtu chokerin e famshmëm dhe të tjera elemente që janë kthyer nga vitet 90). 

Ndërsa shenja më e fundit që e shkuara do të mbushë dollapin tuaj, janë këto sandalet që do të jenë në trend.

Steve Madden po rilëshon Slinkyt, bëhet fjalë për sandalet më të famshme të tij. Sandalet janë të disponueshme për t’u blerë në SteveMadden.com për vetëm 69 Paund, gjatë periudhës së verës.

Në fakt këto sandale ishin të famshme për shumë arsye. Slinkyt mund të kombinohen me çdo veshje, me platformën që kanë mund të të japin edhe disa centimetra më shumë, duke i dhënë edhe rehati këmbës tuaj.

Lexo të tjera