16:35 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Apple lanson edhe kufjet e reja, janë pa kabllo (Foto)

Apple lanson edhe kufjet e reja, janë pa kabllo (Foto)

Apple i ka lansuar në heshtje edhe kufjet e reja. Pas prezantimi të iPhone X, Apple ka lansuar kufjet e quajtura urBeats 3. 

Kufjet janë pa kabllo, janë tejet praktike ndërsa kanë edhe material magnetik. urBeats 3 vijnë më ngjyrë ari, të zezë dhe gri. 

Kufjet janë me prizë 3.5mm. Çmimi fillestar në treg i këtyre kufjeve është 99.95 dollarë./Indeksonline/

Temat:
Lexo të tjera