22:57 / E mërkurë, 11 Tetor 2017

Këtu janë të gjitha 69 emojit që mbërrijnë në iPhone këtë vjeshtë (Foto)

Këtu janë të gjitha 69 emojit që mbërrijnë në iPhone këtë vjeshtë (Foto)

Për më pak se një muaj, telefoni juaj i mençur ‘iPhone’ do të ketë disa emotika të rëja.

69 simbolet e reja kanë ardhur shumë kohë pasi iPhone ka miratuar emojin e fundit në marsin e kaluar.

Emoji i ri më në fund do të arrijë në iPhone në fund të tetorit ose në fillim të nëntorit sipas Emojipedia, MacOS, WatchOS dhe tvOS, gjithashtu do të marrim emoji të ri të njëjtën kohë.

Më poshtë keni listën e plotë të çdo emoji të ri:

Lexo të tjera