15:02 / E hënë, 20 Mars 2017

Konfirmohet, këto janë çmimet e Samsung S8 dhe tri ngjyrat e tij (Foto)

Konfirmohet, këto janë çmimet e Samsung S8 dhe tri ngjyrat e tij (Foto)

Kanë mbetur vetëm edhe një javë nga lansimi i Samsung S8 dhe S8 plus. Pak ditë para lansimit të telefonit të shumëpërfolur dhe shumëpritur, tani janë bërë publike edhe çmimet e tij. 

799 euro do të vije në tregun evropian Samsung Galaxy S8. Për 100 eeuro më i shtrenjtë do të jetë Samsung Galaxy S8 Plus që ka çmim prej 899 eurosh.

Samsung do të vije me tri llojë ngjyrash, të zezë, gri dhe ngjyrë argjendi. 29 marsi pritet të jetë data e publikimit të tij./Indeksonline/

Temat:
Lexo të tjera