09:11 / E premte, 21 Prill 2017

Si t’i instaloni lehtë dhe falas në kompjuter aplikacionet e Anroid (Video)

Si t’i instaloni lehtë dhe falas në kompjuter aplikacionet e Anroid (Video)

Aplikacionet e Android tashmë janë bërë pjesë e përditshmërisë tonë. Por shpeshherë ndodhë që ato na nevojiten në kompjuterët e punës dhe nuk I kemi. 

Për t’i instaluar lehtë dhe falas duhet të ndiqni këtë procedurë. “Filehippo” ëshë faqja e cila e mundëson këtë gjë. 

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtëme./Indeksonline/

Lexo të tjera