Momenti kur gjarpri del në banjo dhe e tmerron njeriun E çuditshme! Mban qenin të lidhur përderisa vozit veturën
09:41 / E hënë, 09 Janar 2017

Ja në çfarë mënyrë policia i konfiskon armën të riut

Komentet

comments powered by Disqus