Vetura rrëshqet në akull dhe godet këmbësoren Nëna me djalin 4 vjeçar bien në tokë nga rrota gjigante
09:20 / E enjte, 05 Janar 2017

Befasi në fund të rrugës, ja çka u del përpara

Komentet

comments powered by Disqus