Shikoni luftën mes xhuxhes dhe kaut! Nëna me djalin 4 vjeçar bien në tokë nga rrota gjigante
09:11 / E enjte, 12 Janar 2017

Peshkatarët e shpëtojnë peshkaqenin që i ngeci dicka në gojë

Komentet

comments powered by Disqus