Erërat e mëdha heqin pemën nga vendi Të shtëna me armë në mes dy plaçkitësve dhe rojes në Brazil
09:07 / E enjte, 12 Janar 2017

Shikoni luftën mes xhuxhes dhe kaut!

Komentet

comments powered by Disqus