Ariu mashtron shoferin, fshihet dhe i del papritmas ne rruge Kush nuk do ta donte nje qen te tille!
10:11 / E enjte, 06 Korrik 2017

Tragjike, çifti vdes me helikopter diten e dasmes

Komentet

comments powered by Disqus