Kur macja ha pemen e marihuanes! Kush nuk do ta donte nje qen te tille!
11:28 / E premte, 14 Korrik 2017

Turisti nuk lidh mire parashuten, bie ne det dhe vdes!

Komentet

comments powered by Disqus