Motorri me dy pasagjerë përfshihet nga zjarri Nëna me djalin 4 vjeçar bien në tokë nga rrota gjigante
09:18 / E enjte, 05 Janar 2017

Vetura rrëshqet në akull dhe godet këmbësoren

Komentet

comments powered by Disqus