16:00 / E Hënë, 16 Prill 2018

Yllka Kuqi pyet nëse ka nevojë për operacione plastike (Foto)

Yllka Kuqi krahas suksesit të saj, shpesh përfolet edhe për dukjen dhe paraqitjet skenike. Por bukuroshja nga Gjakova, shquhet edhe për linjat trupore e fytyrën natyrale, shkruan Indeksonline.

Mirëpo këngëtarja duket se po menon për një ndërhyrje në fytyrën e saj.

Me një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram, ku shihet vetëm një pjesë e fytyrës së saj, Yllka ka shkruar: A ka nevoje mi pre hun(d)en apo mi fry buzen?

Ndërsa ndjekësit dhe fansat e saj i kanë sygjeruar që të qëndroi ashtu siç është, sepse nuk ka nevojë për operacione të tilla./Indeksonline/