22:59 / E enjte, 12 Tetor 2017

Veliu: Banorëve të Obrançës ua dhashë lajmin e mirë (Foto)

Veliu: Banorëve të Obrançës ua dhashë lajmin e mirë (Foto)

Agim Veliu ka vazhduar takimet me banorët e komunës së Podujevës.

Ai ka zhvilluar një takim në fshatin Obrançë, ku dhe u ka kumtuar një lajm të mirë, shkruan Indeksonline.


“Banorëve të mbledhur në Obrançë ua dhash lajmin e mirë se së shpejti do të fillojnë punimet për ndërtimin e Qendrës së Mjeksisë Familjare në këtë fshat. “, ka njoftuar Veliu.

Shkrimi i plotë i Veliut: Banorëve të mbledhur në Obrançë ua dhash lajmin e mirë se së shpejti do të fillojnë punimet për ndërtimin e Qendrës së Mjeksisë Familjare në këtë fshat.  Gjithashtu do t’i zgjerojmë hapësirat e shkollës dhe do të investojmë në kompletimin e infrastrukturës së nevojshme. #LidhjaPërPodujevën #LDK47

 

Lexo të tjera