23:59 / E mërkurë, 11 Tetor 2017

Veliu: Llapashtica me tubim madhështorë, si në kohën e Ibrahim Rugovës

Veliu: Llapashtica me tubim madhështorë, si në kohën e Ibrahim Rugovës

Kryetari i Podujevës,  njëherësh kandidat i LDK-së për zgjedhjet lokale, Agim Veliu në vazhdën e tubimeve elektorale, ka vizituar fshatin Llapashticë.

Si dhe në vendet e tjera të kësaj komune, edhe në Llapashticë ai pati një tubim të madh elektoral, shkruan Indeksonline.

Për këtë ka njoftuar vet Veliu përmes një postimi në Facebook, duke e krahasuar këtë tubim me tubimet e kohës së ish-presidentit Ibrahim Rugova.

“Llapashtica me tubim madhështorë, si në kohën e Ibrahim Rugovës”, ka shkruar ai./Indeksonline/

Lexo të tjera