22:58 / E Hënë, 01 Qershor 2020 / indeksADMonline

​Tërmet në Shqipëri

Lëkundje sizmike janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri. Saktësisht, tërmeti me magnitudë 3.2 sipas shkallës Rihter është ndjerë në ora 22:21.

Epiqendra ka qenë Deti Adriatik dhe më së shumti lëkundjet janë ndjerë në qytetin e Durrësit dhe në Tiranë. /tch