14:52 / E Premte, 15 Mars 2019

Adelina Tahiri pa grim por me efekte, kështu duket fytyra e saj

Adelina Tahiri po vazhdon të komentohet për jetën e saj private dhe dukjen.

Ndonëse merr kritika të shumta ajo asnjëherë nuk heziton që të shfaqet pa grim dhe e thjeshtë, shkruan Indeksonline.

Edhe në një imazh që ka postuar së fundi ajo ka ardhur e tillë. Këngëtarja e njohur dukej më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim derisa fytyra e saj linte shumë për të dëshiruar.

Ndryshe, Adelina është e martuar me avokatin maqedonas, Serzhoja Makrov me të cilin ka një djalë./Indeksonline/