Aksident trafiku në Podujevë, policia në vendin e ngjarjes

Para pak minutave në rrugën “Skënderbeu”, në qytetin e Podujevës ka ndodhur një aksident në komunikacion. Në këtë aksident janë përfshirë një kombi dhe tre vetura, shkruan Indeksonline. Ende nuk dihet se a ka të lënduar, Indeksonline do të ju mbaj të informuar.