13:48 / E Martë, 26 Dhjetor 2017

Aktorja Albulena Kryeziu e regjisori Ilir Bokshi bëhen prindër

Çifti i njohur kosovar regjisori Ilir Bokshi e aktorja Albulena Kryeziu janë bërë prindër të një djali. Këtë e kanë për të ditur vet ata përmes rrjetit social Facebook. Djalin e kanë pagëzuar me emrin Don, ndërsa është fëmija i parë i tyre, shkruan Indeksonline.

Iliri dhe Albulena janë martuar së fundmi, ndërsa regjisori ka qenë i martuar edhe më parë ku ka edhë fëmijë nga martesa e parë./Indeksonline/