Arrestohet inspektori i ATK-së, tentoi t’ia “shpëtonte” 6000 euro biznesmenit nga Prishtina!

Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsioni, në kuadër të Policisë së Kosovës, ka arrestuar një zyrtar të Agjencisë Tatimore të Kosovës. Burime të “Indeksonline” tregojnë se bëhet fjalë për inspektorin L.R. i cili dyshohet se ka kërkuar ryshfet në vlerë prej 350 euro ndaj një biznesmeni. “Po, ai i ka kërkuar mbi tre … Continue reading Arrestohet inspektori i ATK-së, tentoi t’ia “shpëtonte” 6000 euro biznesmenit nga Prishtina!