22:20 / E Premte, 05 Gusht 2022 / gjelbra k

Bayern shën edhe golin e 6-të kundër Frankfurtit (VIDEO)

Kampioni aktual i Gjermanis, Bayern Munchen e ka shënuar edhe golin e gjashtë kundër skuadrës së Frankfurtit.

Jamal Musiala shënoi golin e dytë personal dhe të gjashtin në këtë takim për Bayern Munchenin në minutën e 83-të./Indeksonline/