15:55 / E Hënë, 17 Qershor 2019

Beatrix Ramosaj po shkëlqen, këmbët joshëse në plan të parë

Beatrix Ramosaj është një këngëtare e re, e bukur dhe e talentuar, shkruan Indeksonline.

Me këngët: “Pa ndjenjë” , “Sa vite” e këngë të tjera ajo arriti të pritej mjaft mirë nga publiku.

Bukuria e saj qëndron vazhdimisht në fokus të mediave rozë. E së fundmi ajo ka publikuar një fotografi teksa duket tejet joshëse e veshur me një mini fund. /Indeksonline/