22:08 / E Hënë, 15 Prill 2019

Elita e provokon, Gjiko para të gjithëve puthje i dhuron!

Gjiko dhe Elita Rudi duket se janë të dashuruar si kurrë më parë.

Çifti i njohur janë bërë prindër të një djali muaj më parë, pas të cilit duket se janë shumë të dhënë- shkruan Indeksonline.

Është reperi në fjalë ai i cili ka suprizuar Eliten gjatë një emisioni televiziv në Shqipëri.

Padyshim se krahë njëri-tjetrit duken si mos më mirë, derisa ka qenë Gjiko ai i cili nuk ka nguruar t’i dhurojë puthje asaj para publikut. /Indeksonline/