22:58 / E Mërkurë, 13 Janar 2021 / I.S

Juventusi përpara, shënon Rafia

Vjen edhe goli i pestë në takimin ndërmjet Juventusit dhe Genoas, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

Golin e tretë dhe të epërsisë për klubin e Juventusit e ka shënuar, Rafia në minutën e 105’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 3:2.

VIDEO